PF 2023

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za přízeň v roce 2022 a přejeme Vám do roku 2023 mnoho úspěchů, štěstí a spokojenosti a děkuje za důvěru vloženou v naše služby. Těšíme se na další spolupráci. Tým Virtis s.r.o. ******* Dear customers, dear business partners, thank you for your ... Více ... »

1st Jan 2023
Úprava cen domén

Vážení zákazníci,

v návaznosti na zvýšení cen některých domén jsme byli nuceni upravit náš ceník pro domény .com, .co, .mobi a .biz.

----------------------------

Dear valued customers,

due to changes in registrars pricing we are forced to change pricing for .com, .co, .mobi and .biz domains.

Virtis s.r.o.

9th Sep 2022
Změny cen .com domén

Vážení zákazníci,

vzhledem k ohlášeným změnám cen od centrálních registrátorů jsme nuceni zvýšit cenu .com domén o 15,- Kč bez DPH za rok.

Virtis s.r.o.

6th Aug 2022
PF 2019

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, přejeme Vám do roku 2019 mnoho úspěchů, štěstí a spokojenosti a děkuje za důvěru vloženou v naše služby. Těšíme se na další spolupráci. Tým Virtis s.r.o. ******* Dear customers, dear business partners, we wish you success, happiness and satisfaction in 2019 and thank ... Více ... »

31st Dec 2018
Problémy s konektivitou

Vážení zákazníci, dnes jsme zaznamenali tři několika minutové síťové výpadky (ve 14:24, 14:58 a 15:20), které byly způsobeny problémy v BGP komunikaci s partnerem. Po 15:30 již byla konektivita opět plně funkční a všechny námi poskytované služby dostupné. Za způsobené problémy se velice omlouváme, pracujeme na tom, ... Více ... »

27th Nov 2018
Spam "Aktualizovat databázi IT Help Desk"

Vážení zákazníci,upozorňujeme na nový spam, který se snaží podvodně vylákat přihlašovací údaje k poštovním účtům s předmětem "Aktualizovat databázi IT Help Desk".E-mailová zpráva je psána lámanou češtinou a žádá o zadání přihlašovacích údajů v odpovědi na e-mail. Nikdy své přihlašovací údaje takto ... Více ... »

20th Jun 2018
Jmenování pověřence pro ochranu osobních údajů / DPO appointment

Společnost Virtis s.r.o. jmenuje od 25.5.2018 pověřence pro ochranu osobních údajů s e-mailovou adresou poverenec@virtis.cz.

Virtis s.r.o. has appointed a Data Protection Officer at the 25th of May 2018 with contact e-mail address poverenec@virtis.cz.

25th May 2018
Změna politiky příjmu pošty

Vážení zákazníci,vzhledem k rapidně rostoucí spamovosti příchozích zpáv na našem hlavním poštovním serveru jsme byli nuceni přistoupit ke zpřísnění pravidel pro tyto zprávy. Doposud jsme přijímali všechny zprávy a ty teprve následně vyhodnocovali jestli jsou spam a pokud ano, umístili je do složky Spam příslušného ... Více ... »

31st Jan 2018
Údržba poštovního serveru

Vážení zákazníci,

v noci z neděle na ponděli 11. - 12. 6. dojde mezi 4 a 6 ráno k odstávce poštovního serveru mail.virtis.cz. Odstávka by neměla být delší než 45 minut a umožní nám převod mailserveru na novější architekturu serverů.

Omlouváme se za případné komplikace,

Technická podpora Virtis s.r. o.

5th Jun 2017
Problémy na síti dodavatele konektivity

Vážení zákazníci,
dnes od cca 15:42 do cca 16:18 řešil náš dodavatel internetové konektivity problémy na své síti a v jejich důsledku došlo k významnému zpomalení přístupu k našim službám. Situaci s dodavatelem řešíme, Vám se za případné problémy velice omlouváme.

16th Mar 2017