Údržba poštovního serveru

Monday, June 5, 2017


Vážení zákazníci, v noci z neděle na ponděli 11. - 12. 6. dojde mezi 4 a 6 ráno k odstávce poštovního serveru mail.virtis.cz. Odstávka by neměla být delší než 45 minut a umožní nám převod mailserveru na novější architekturu serverů. Omlouváme se za případné komplikace, Technická podpora Virtis s.r. o.
Problémy na síti dodavatele konektivity

Thursday, March 16, 2017


Vážení zákazníci, dnes od cca 15:42 do cca 16:18 řešil náš dodavatel internetové konektivity problémy na své síti a v jejich důsledku došlo k významnému zpomalení přístupu k našim službám. Situaci s dodavatelem řešíme, Vám se za případné problémy velice omlouváme.
Obnovení provozu

Thursday, February 16, 2017


Vážení zákazníci, aktuálně už by měly být všechny služby opět funkční, omlouváme se za problémy.
Opakování problémů s poštovním serverem

Thursday, February 16, 2017


Vážení zákazníci, omlouváme se, ale problémy s poštovním serverem se bohužel opakují, zjišťujeme příčiny a budeme se snažit vše co nejrychleji vyřešit.
Aktualizace - problém na mail.virtis.cz

Wednesday, February 15, 2017


Vážení zákazníci, poštovní server mail.virtis.cz od cca 12 hodin opět běží. Abychom zajistili, že se problémy nebudou opakovat, provedeme ještě dnes v noci po 1 hodině jeho odstávku a hloubkovou kontrolu. Ještě jednou se omlouváme za problémy způsobené selháním hardware diskového pole. Technická podpora Virtis s.r.o.
Problém na mail.virtis.cz

Wednesday, February 15, 2017


Vážení zákazníci, velice se omlouváme, ale aktuálně řešíme problém s diskovým polem poštovního serveru mail.virtis.cz. Vyřešení předpokládáme maximálně do hodiny.
Plánovaná údržba na páteřních prvcích

Saturday, December 31, 2016


Vážení zákazníci, dne 3.1. bude mezi 1 a 5 hodinou ranní proveden upgrade firmware na páteřních síťových prvcích našeho primárního poskytovatele internetové konektivity. Je možné, že v tuto dobu dojde dvakrát ke ztrátě konektivity, která by nicméně neměla nikdy přesáhnout 5 minut. Upgrade je prováděn z bezpečnostních důvodů. Tým Virtis hosting.

Více »
PF 2017

Saturday, December 31, 2016


Vážení zákazníci, společnost Virtis s.r.o., provozovatel služby Virtis hosting si Vám dovoluje popřát mnoho štěstí, zdraví, spokojenosti a úspěchů v Novém roce 2017.
Problém na mail.virtis.cz

Saturday, October 22, 2016


Vážení zákazníci, dnes ráno jsme řešili problém antispamového a antivirového řešení pro mail.virtis.cz. Velice se omlouváme za dočasnou nedostupnost služby, nyní by již opět mělo být vše funkční. Technická podpora Virtis
Problémy s konektivitou dnes večer

Friday, September 23, 2016


Vážení zákazníci, velice se omlouváme za problémy, které dnes díky našemu partnerovi nastaly na konektivitě primárního datového centra. Vše by mělo být již vyřešeno, ale nastaly dva výpadky v době cca 3-5 minut. Problém s partnerem řešíme, protože díky redundantní konektivitě k něčemu podobnému nemělo dojít. Ještě jednou se omlouváme. Tým Virtis.

Více »

« Předchozí strana
Další strana »

RSS Zobrazit RSS kanál